Personál

Doktor:

(03) Domovský Gustav
Práce psychiatra na tomto oddělení mi přijde stereotypní, ale občas se tu objeví zajímavý případ. Personál není schopný plnit i některé mé nejprimitivnější příkazy. Ještě že mám za knihovnou schovanou láhev.

Doktorka:

(30) Ohnoutková Monika
Z vedení na mě šlapou, ale já se fakt snažím! Všechny papíry, léky i pacoše mám vždy v pořádku. Teda pacoši jsou pacoši, takže v relativním pořádku. Za to beztak můžou papaláši. Člověk se snaží zavést modernější postupy a udělat pár změn a oni ho hned označí za nechtěný živel.

Vrchní sestra: 

(23) Striktová Martina
Je příjemné být zase v práci. Nikdo nečekal, že budu mít druhou dcerku, ale stalo se. Je skvělá, naprosto roztomilá. Práce je vítanou změnou prostředí od každodenního praní plenek a uklízení po dětech. Také je tu mnohem méně křiku. Všechno tu běží tak, jak má.

Zdravotní sestra: 

(09) Hrdá Gabriela
Jsem ráda, že mne sem přijali jako zdravotní sestru. Je zde příjemný kolektiv. Pořád se tu něco děje. Pacienti přicházejí a odcházejí. Snažím se svou práci dělat odpovědně a pacienty vždy ráda vyslechnu.

(26) Vajprová Ivana
Dělám tu už mnoho let a v podstatě už neumím nic jiného. Na protialkoholovém to byla jiná hlína. Přestože mám padesátku za sebou, tak mám pořád dobrý zrak a nic mi neujde. Já jim dám odmítat léky! Na izolaci s tebou. Hlavně ať mám klídek, přece se nebudu na stará kolena rozčilovat.

Zdravotní bratr:

(25) Topič Matěj
Je to tu dost na pohodu. Tempo léčebny mi vyhovuje a doufám, že mě nehodí na jiné oddělení. Tady je příjemný klídek. Občas tóčo, ale vše v cajku. Jakože… asi by mi neměli přijít na to, že si občas vezmu nějakou drogu. To by nebylo cool.

(31) Kunštát Alexandr
Otec mi slíbil, že to tu brzo povedu. To si pak se všemi hezky vyřídím. Takhle se ke mě nikdo chovat nebude! Si myslí, že když tu dělají 10 a více let, že něco umí? Většina z nich patří do muzea a ty jejich postupy… fuj! Na škole nás učili mnohem lepší.

Psycholog: 

(29) Pokorný Adam
Klinickým psychologem jsem přes 10 let a vždy jsem dělal svou práci dobře. Nebudu si nic nalhávat. Rozpadá se mi rodina. Manželka se se mnou rozvádí, mladší dcera mě nenávidí a starší řeší vlastní rodinu. Ani nepamatuji, kdy jsem měl naposledy sex. Hlavní je, aby pacienti obdrželi profesionální péči. Nesmí poznat, že je to se mnou špatné, jinak bych ztratil jejich respekt.

Psycholožka: 

(18) Nicelová Alena
Má práce mě velice těší. Hlavně vědomí, že zachraňuji lidi. Moje rodina mi pomáhá a podporuje mě. Mám nádhernou dcerku a úžasného muže, na které se vždy těším a snažím se s nimi trávit, co nejvíce času. Věřím, že pokud člověk koná dobro, tak se mu i dobro vrací.